Náš pěvecký sbor má za sebou další úspěšný rok své existence. Jsme moc rádi, že jste byli u toho a děkujeme vám za podporu.

Dne 17. listopadu 2017 se v Národním divadle v Praze uskutečnilo Předání Cen Paměti národa, na které jsme byli přizváni i my, sbor Achach ze slánského gymnázia. Stali jsme se nejmladšími členy velkého sboru o zhruba 170 zpěvácích, který vystoupil během slavnostního večera hned několikrát.

Dne 17. listopadu 2017 se vystoupíme v rámci většího sborového uskupení při předání Cen Paměti národa v Národním divadle v Praze. Tyto ceny uděluje společnost Post Bellum o. p. s. lidem, kteří byli perzekuovaní nacistickým a komunistickým režimem.

Celý večer bude živě přenášen na ČT 2 v 20:00

www.cenypametinaroda.cz

Srdečně Vás zveme na náš zahajovací koncert, který se uskuteční v neděli 8. října 2017 v kostele sv. Šimona a Judy v Dolíně u Slaného18:00.

Pomalu se to blíží, nákupní horečka nabírá obrátky a každý vybírá dárky pro své nejbližší. My pro vás máme také dárek a to hned několik našich vystoupení.

V sobotu 7. října 2017 jsme byli pozváni, abychom zazpívali na setkání partnerských měst města Slaného v Městském Centru Grand.

Konečně jsou hotové fotky a z našeho červnového koncertu ve slánském muzeu. Nezapomeňte zkontrolovat naši fotogalerii. Zároveň pro vás máme také malou ukázku našeho zpívání z videozáznamu na Youtube.

Fotogalerie Youtube

Začíná nový školní rok a tak pořádáme nábor nových lidí. Jsi student gymnázia? Rád/a zpíváš? Chtěl/a bys zkusit něco nového? Přijď mezi nás!

Rádi tě uvidíme 19. 9. 2017 14:45učebně č. 101.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com