S radostí oznamujeme, že náš sbormistr Matěj Bartoň byl přijat ke studiu na Pražské konzervatoři v oboru klasická skladba.

Náš pěvecký sbor má za sebou další úspěšný rok své existence. Jsme moc rádi, že jste byli u toho a děkujeme vám za podporu.

Dne 17. listopadu 2017 se v Národním divadle v Praze uskutečnilo Předání Cen Paměti národa, na které jsme byli přizváni i my, sbor Achach ze slánského gymnázia. Stali jsme se nejmladšími členy velkého sboru o zhruba 170 zpěvácích, který vystoupil během slavnostního večera hned několikrát.

Dne 17. listopadu 2017 se vystoupíme v rámci většího sborového uskupení při předání Cen Paměti národa v Národním divadle v Praze. Tyto ceny uděluje společnost Post Bellum o. p. s. lidem, kteří byli perzekuovaní nacistickým a komunistickým režimem.

Celý večer bude živě přenášen na ČT 2 v 20:00

www.cenypametinaroda.cz

Naše škola letos slaví 360. let od svého založení. Těchto oslav se jako školní sbor účastníme také. Velký den oslav bude pátek 1. června 2018. Náš sbor vystoupí na Výroční akademii ve slánském divadle.

Více informací

Pomalu se to blíží, nákupní horečka nabírá obrátky a každý vybírá dárky pro své nejbližší. My pro vás máme také dárek a to hned několik našich vystoupení.

V sobotu 7. října 2017 jsme byli pozváni, abychom zazpívali na setkání partnerských měst města Slaného v Městském Centru Grand.

Konečně jsou hotové fotky a z našeho červnového koncertu ve slánském muzeu. Nezapomeňte zkontrolovat naši fotogalerii. Zároveň pro vás máme také malou ukázku našeho zpívání z videozáznamu na Youtube.

Fotogalerie Youtube

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com