Man wanted
Man wanted

Do nového roku jsme si dali předsevzetí, že se staneme smíšeným sborem. Na to ale potřebujeme sehnat dva kriticky ohrožené živočichy basa hlubokého tenora zpěvavého. Víte o nějakém? Ozvěte se nám. Odměna v podobě vlídného přijetí vás nemine.

V září čeká náš sbor zásadní změna v jeho existenci. Na slánském gymnáziu budeme nyní působit jako nepovinný předmět sborový zpěv.

Naše škola letos slaví 360. let od svého založení. Těchto oslav se jako školní sbor účastníme také. Velký den oslav bude pátek 1. června 2018. Náš sbor vystoupí na Výroční akademii ve slánském divadle.

Více informací

Pomalu se to blíží, nákupní horečka nabírá obrátky a každý vybírá dárky pro své nejbližší. My pro vás máme také dárek a to hned několik našich vystoupení.

Pravidelné zkoušky v novém školním roce budou probíhat

každé druhé úterý

17:00 – 18:35.

 

Rozpis zkoušek

S radostí oznamujeme, že náš sbormistr Matěj Bartoň byl přijat ke studiu na Pražské konzervatoři v oboru klasická skladba.

Náš pěvecký sbor má za sebou další úspěšný rok své existence. Jsme moc rádi, že jste byli u toho a děkujeme vám za podporu.

Dne 17. listopadu 2017 se v Národním divadle v Praze uskutečnilo Předání Cen Paměti národa, na které jsme byli přizváni i my, sbor Achach ze slánského gymnázia. Stali jsme se nejmladšími členy velkého sboru o zhruba 170 zpěvácích, který vystoupil během slavnostního večera hned několikrát.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com