Srdečně vás zveme na náš vánoční koncert, který se uskuteční v sobotu 10. prosince 2016 v 17:00. Zazpíváme v krásném prostředí gotického kostela sv. Šimona a Judy v Dolíně u Slaného.

Co nás čeká?

Letos jsme navázali spolupráci se saxofonovým souborem SAXY ZUŠ ze základní umělecké školy ve Slaném. Tento soubor vede pan Rudolf Hyška, který je mimo jiné znám díky tanečnímu orchestru Beta. Ve spolupráci s ním jsme připravili pásmo tradičních koled, které tento soubor doprovodí. Kromě koled budou i nějaká instrumentální čísla v podání saxofonistů. My jsme si pro vás připravili několik netradičních koled a také několik modernějších skladeb ve vícehlasém provedení.

Kde je ten kostel?

Obec Dolín se nachází přibližně 1 km severovýchodně od Slaného. Ze Slaného se vydáte po silnici č. 118 směrem na Litoměřice a hned po výjezdu z města odbočíte doprava. Kostel ve vesnici nemůžete přehlédnout.

souřadnice kostela: 50°15'9.392"N, 14°6'53.937"E

Děkujeme paní Jarmile Halfarové a paní Jarmile Durasové za možnost uspořádat koncert ve zdejším kostele a také Petře Horákové za návrh plakátu.

Více informací o Dolíně najdete na: www.dolin-u-slaneho.estranky.cz

Těšíme se na vás!

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com