Letošní Vánoce byly pro nás značně hektické. Začali jsme zkoušet písničky už v září. Byla to docela dřina a některým z nás se už písně začaly až protivit, ale nakonec jsme to všechno zvládli. Navázali jsme spolupráci se souborem SAXY ZUŠ ze základní umělecké školy ve Slaném. S nimi jsme také vystoupili hned na třech koncertech.

Na začátku adventu jsme zazpívali na rozsvěcení vánočního stromu v Hořešovicích. Byla to docela milá akce a dokonce za námi přišel i Mikuláš. Poslední dva koncerty jsme zpívali v kostelech, čili nám byla docela zima. Na Dolíně se nám stalo, že před začátkem koncertu vypadl proud. Naštěstí díky jedné hodné paní se pomocí natažené prodlužovací šňůry podařilo dodávku proudu obnovit. Koncert v Hobšovicích se naštěstí obešel bez větších komplikací.

Na Dolíně při svíčkách (a vypadlé elektrice)

Nesmíme ale také zapomenout na tradiční studentské vánoční vystoupení, které se koná každý rok na naší škole. Bylo zde mnoho zajímavých čísel, např. Agility (sport se psem), Vánoční hra, Bohouš Ježek (harmonika) a různé instrumentální skladby a písně. My jsme také přispěli se svou troškou do mlýna a zazpívali jsme několik koled.

Věříme, že se nám naše zpívání líbilo, a že nás poctíte svou návštěvou na některém z našich koncertů v novém kalendářním roce.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com