• VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ (prosinec 2016)

  • ZKOUŠÍME ...

  • PŘEDÁNÍ MATURITNÍCH VYSVĚDČENÍ (červen 2016)

  • HUDEBNÍ (POD)VEČER - 23.6.2017

  • PŘED KONCERTEM ...

Srdečně vás zveme na závěrečný koncert našeho sboru, který se uskuteční v pátek 23. června 2017 kapli Vlastivědného muzea ve Slaném. Začátek koncertu je v 17:30.

Na co se můžete těšit? Na našem letošním závěrečném koncertě zazpíváme průřez naším repertoárem. Zazní téměř všechny skladby, které sbor zpíval za dobu své existence. Zároveň také vystoupí několik sólistů z řad našeho sboru. Můžete se těšit na různorodé nástroje od varhan a houslí k saxofonu a klarinetu. V jejich podání uslyšíte známé i neznámé skladby, například Toccatu d moll od J. S. Bacha.

Koncert bude jistě zajímavý a různorodý, proto doufáme, že nás podpoříte svou přítomností. :-)

Těšíme se na vás!

Joomla templates by a4joomla